Κάτι Απογεύματα
![](https://upfm.upatras.gr/wp-content/uploads/sites/19/2022/12/IMG_20221211_195810-removebg-preview-300x199.png)
Μια επιστροφή στο συναίσθημα. Λίγες διάσπαρτες σκέψεις για την κοινωνία και τους ανθρώπινες σχέσεις. Έντεχνη μουσικούλα για να περνάτε όμορφα τα μεσημέρια.
Με την Παπαδοπούλου Αναστασία
Schedule
- Friday: 4:00 pm - 5:00 pm
Μια επιστροφή στο συναίσθημα. Λίγες διάσπαρτες σκέψεις για την κοινωνία και τους ανθρώπινες σχέσεις. Έντεχνη μουσικούλα για να περνάτε όμορφα τα μεσημέρια.
Με την Παπαδοπούλου Αναστασία