Σοφία Καββαδά
![](https://upfm.upatras.gr/wp-content/uploads/sites/19/2020/11/kavada_avatar-293x300.png)
Ένας κάποιος βραδινός μονόλογος…σκόρπιες σκέψεις και πολλή μουσική. Κάθε Τετάρτη στις 22:00 ακούς τις μουσικές που αγαπώ, από έντεχνο μέχρι και ξένη ροκ.
Με την Σοφία Καββαδά
Schedule
- Wednesday: 10:00 pm - 11:00 pm
Ένας κάποιος βραδινός μονόλογος…σκόρπιες σκέψεις και πολλή μουσική. Κάθε Τετάρτη στις 22:00 ακούς τις μουσικές που αγαπώ, από έντεχνο μέχρι και ξένη ροκ.
Με την Σοφία Καββαδά